Ücretsiz Stok Fotoğrafları İçin Siteler

09:38

ÜCRETSİZ STOK GÖRSEL SİTELERİÜcretsiz ve telifsiz milyonlarca fotoğraf ve grafik  , vector bulabileceğiniz siteleri inceledim umarım faydalı olur.Linkleri ile birlikte verdim arkadaşlar.

1 : Pixebay - Benimde kullandığım , içinde illustrasyonlar , vector eps 10 formatları ve jpg formatında binlerce görsel mevcut. Ücretsiz ve telifsiz olarak rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

2 : Unsplash - Her gün binlerce kişinin fotoğraf (görsel  ) eklediği başka bir ücretsiz ve telifisiz  stock sitesi.

3 : Gratisografi - Bu site dünyanın en yüksek çözünürlüğüne ait ücretsiz fotoğraflarının olduğunu iddaa eden , ücretsiz stock fotoğrafları indirebileceğiniz sitedir.

4 : Morguefile - Ücretsiz , telifsiz stock fotoğrafları olan bi diğer site.

5 : Stokvault - stokvault ücretsiz stock fotoğrafların , duvar kağıtlarının ve dokuların olduğu güzel bir site.

6 : Pexels - Pexels bir çok blogcu için tam bir  ücretsiz stock fotoğraf kaynağıdır , bu arada pexels'de ücretsiz stock videolarıda mevcuttur.

7 : Picjumbo - 24 yaşındaki bir gencin stok fotoğraflarının ücretli sitelerde hep red edilmesi artık sinirini bozmuş olacakki bu ücretsiz telifsiz stock fotoğraf sitesini kurmuş kendinin ve birçok kişinin fotoğrafları mevcut bir site.

8 : Pikwizard - Ücretsiz stock görselleri bulabileceğiniz başka bir site.

9 : Rawpixel - Sektörde en çeşitli  stock fotoğraflarına sahip olduğunu idda eden bir site. Ücretsiz stock fotoğrafların yanı sıra ücretsiz vector  formatında grafikler sunuyor. 

10 : Reshot - Ücretsiz stock fotoğraflar sunan site.

11 : Ücretsiz Vectör İndir - Buda benim yaptığım grafik tasarımlarını ücretsiz sunduğum site. İçinde farklı hiç biyerde göremeyeceğiniz vectorler mevcut.


Umarım aradığınız bulabilmişsinizdir. Teşekkür ederim..

ücretsiz telifisz müzik indirebileceğiniz 13 site için tıkla...Ücretsiz Stok Fotoğrafların Kullanım Hakları Nedir ?

Bu gibi ücretsiz stok fotoğrafları paylaşan sitelerin hepsinin Creative Commons Zero lisansı vardır. Bu demek oluyor ki fotoğraf sahiplerinin rızasını gözetmeden , fotoğrafları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz , yani o stock fotoğraflarına istediğinizi yapabilirsiniz :).

Comments