Göbek Yağlarınızdan Bir Gecede Nasıl Kurtulursunuz

00:46
göbek yağlarından kurtulmanın yolları
Göbek Yağlarından Kurtulmak

Göbek Yağlarınızdan Bir Gecede Nasıl Kurtulursunuz 


Hepimizde bir miktar yağ bulunur. Hatta dümdüz karnı olanlarda bile. Bu çok normal , fakat bel çevresindeki fazla yağlar sağlımızı diğer tür yağlardan çok daha fazla tehdit edebilir. Fazla kilolu olmak her zaman sağlıksız olmak anlamına gelmez. Kilolu olup  aynı zamanda çok  sağlıklı olan bir sürü insan vardır. Diğer yandan çok zayıf olduğu halde , metabolizma sorunlarıyla boğuşan insanların sayısı da hiç az değildir. Bunun tek sebebi derinin altındaki yağlar değildir. Gerçek  tehdit oluşturan yağlar , göbek çevresindeki yağlardır. Bu tip yağlar sağlığı tehdit etmekle kalmaz aynı zamanda kurtulması en zor yağlardan biridir.
Peki Göbek Yağları Sağlık Sorunlarına Nasıl Yol Açar.

 Yağların bir kısmı derinizin tam altındayken , bir kısmı da daha derinlerde , kalp , karaciğer ve kalp gibi organların etrafındadır. Bu tür yağlanma iç organ yağlanması olarak adlandırılır ve zayıf insanlar içinde çok tehlikelidir. Ama iç organlarımızın da yağa ihtiyacı vardır. Çünkü bu tür yağlar organlarımızı adeta bir yorgan gibi sarar ve korur. Yinede dikkatli olmamız gerekmektedir . Fazla iç organ yağlanması , gizli tansiyon , kalp rahatsızlıkları gibi hastalıklara yol açar.
Karın Bölgesinde Aşırı Yağlanma Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız ?

Bunun çok basit bir yöntemi var. Mezura metre alın ve bel çevrenize dolayın. Aklınızda bulunsun bu ölçümü yaparken oturarak değil ayakta yapmalısınız. Göbek deliğinizin hemen üstünden ölçerseniz sonuç daha sağlıklı olur.

Şimdi eğer kadınsanız ve bel çevreniz 88 cm'den daha kalın değilse rahat bir nefes alabilirsiniz.Çünkü her şey yolunda👍 Eğer 88 cm'den daha fazla ise , aşağıda yazacağım diyeti acilen uygulamalısınız.

Eğer erkek iseniz ve bel çevreniz 102 cm'den az ise gayet  normal.  !02 cm'den fazla ise bu bir uyarı işaretidir sizinde aşağıda ki diyeti uygulamanızı isteyeceğim.
Bel Çevresindeki Yağlardan Kurtulmanın En  Etkili ve Hızlı  Yolu

Bu diyetle sadece düz bir  karına  kavuşmakla kalmayacaksınız  dahası fazla kilolardan kurtulup , baş belası kalorileri 'de yakacaksınız.Ayrıca vücudunuz toksinlerden arınacak. Bu diyette meyveli buzlu içecekler , meyve suları ve çaylardan oluşuyor.

# Diyete sabah başlamalısınız; Sabah saat 8 'de bir bardak       limonlu ılık su tüketin

# Birkaç saat sonra ılık suyun içe , elma veya portakal suyu       ekleyin ve için.

# Öğlen bir fincan yeşil çay için.

# Bir saat sonra soğuk suyun içine havuç suyu ekleyin ve         için.

# Bir kaç saat sonra sevdiğiniz çeşitte bir fincan  çay için.

# Saat 5 'de sevdiğiniz bir meyve suyundan bir bardak için.

# Bir iki saat sonra bir fincan yeşil çay için.

# Akşam 9 'da bir soğuk suya  greyfurt suyu karıştırın ve için.

# Son olarak saat  gece 10 da bir bardak limonlu ılık su için . 

İşte bu kadar.

Burada önemli olan şey , içeceklere hiç bir şekilde yapay gıdalar eklememenizdir. '4 saat sonra dümdüz bir karına merhaba deyin. Vücudunuz toksitlerdede arınmış olacak.

Bildiğiniz başka etkili ve hızlı diyetleriniz varsa yorumlarda paylaşın. Deneyip sonuçlarıda herkesle paylaşmak için yine yorumlara yönelin.👇✋


Comments