Erkeklerin Kadınları Etkileyen 12 Özelliği

21:44
Kadınları nasıl etkilersin
Kadın ve Erkek

Merhaba beyler! İyi dinleyin! Kadınları etkilemek mi istiyorsunuz? Bu belki de düşündüğünüzden daha kolaydır. Bir bebek alın, sakal uzatın, üstünüze kırmızı bir takım çekin ve macera başlasın! Çalışmalara göre, birine aşık olmak için ihtiyacımız olan süre bir saniyenin yalnızca beşte biri. Sonrasında beynimize kimyasallar salınıyor ve 12 bölgeyi de etkiliyor. Her Telden Var olarak erkeklerin kadınların dikkatini anında çeken özellikleri derledik. Bazı noktalara katılmayabilirsiniz ama bunların tümünün bilimle desteklendiğini de unutmayın. Peki gerçeği öğrenmeye hazır mısınız?# Kadınları güldürün

New Mexico Üniversitesi Antropoloji ve Psikoloji Bölümündeki bir çalışmaya göre esprili olmak zekâ, yaratıcılık ve daha birçok şeyin göstergesi. Yani ilgilendiğiniz kadının dikkatini çekmek istiyorsanız, küçük bir şakayla başlayabilirsiniz!

# İnsanlara yardımcı olun

İster karşı cinsin ilgisini çekmek için olsun, ister iyi bir insan olmak için, insanlara yardımcı olmak her zaman iyidir. İnsanlara yardımcı olmak demek, hayatınızda diğerlerine yardımcı olmayı benimsemek demektir. Kötü durumdaki kişilerle empati kuran veya ihtiyacı olana yardım eli uzatan erkekler kadınlara çok çekici gelir.

# Yüksek statü gösteren eşyalara sahip olun

“Yüksek statü” sahibi olmamanız, onlardan biri gibi görünmenize engel değil! Para her ne kadar mutlulukla eşdeğer olmasa da kadınların ilgisini çekmede yardımcı olabilir.

# Daha yaşlı görünün

Heteroseksüel kadınların, daha yaşlı erkekleri daha çekici bulduğunu keşfettiler. Bu da kadınların, genç ve tecrübesiz erkeklerdense hayatlarında daha çok tecrübe edinmiş ve maddi bağımsızlığı olan erkekleri tercih ettiği anlamına geliyor.

# Biraz gizemli olun

Bir kadına ilgi duyduğunuzda, duygularınızı doğrudan açıklamak her zaman iyi bir fikir olmayabilir. Harvard Üniversitesi Ve Virginia Üniversitesi ’nin yaptığı bir araştırmaya göre, kadınlar bir erkeğin onlardan hoşlanıp hoşlanmadığını bilmediğinde ortaya çıkan bu “bilinmezlik” durumunun inanılmaz derecede çekici olduğunu ispatladı.

# Köpekleri sevin

Köpeğiyle ilgilenen bir erkek, bir şeylere uzun vadeli bağlanabileceğini ve gelişmiş ilgi yetenekleri olduğunu kadınlara göstermiş oluyor.

# Kırmızı giyin

2010’da - Journal Of Experimental Psychology ’De yapılan bir araştırma, kadınların kırmızı giyinen erkekleri ne kadar çekici bulduğunu ispatladı.

# Risk alın!

G. William Farthing’in 2007’deki Araştırması, kadınların genellikle büyük riskler alan ve kahramanlık yapan erkekleri tercih ettiğini gösterdi.

# Sakal bırakın

2013 yılında New South Wales Üniversitesi ‘nde yapılan bir araştırma, kadınların “orta uzunlukta sakallı” erkekleri daha çekici bulduğunu gösterdi.# Kaslarınızı geliştirin

Bu pek şaşırtıcı olmasa da 2007 yılında UCLA’nın yaptığı bir araştırma, bazı kadınların kaslı erkeklerden daha çok hoşlandığını gösterdi!

# Çocuklarla iyi geçinin

Bebekli erkeklerin kadınların içini anında erittiği bilinen bir şey. Peki neden? kadınlar bilinçaltlarında, erkeklerin uzun süreli ilişkiye hazır olup olmadığına, çocuklarla aralarının nasıl olduğuna bakarak karar veriyor.

# Boy önemli

Kadınlardan birçoğu uzun boylu bir erkekle birlikte olmanın kendilerini daha narin hissettirdiğini ve bu duyguyu sevdiklerini belirtti. Ayrıca kendilerinden kısa birinin gözlerinin içine bakmaktan da pek hoşlanmadıkları görüldü.
Sizinde eklemek istediğiniz var ise bizimle yorum kısmında aşağıda paylaşabilirsiniz ....

Comments